بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش :

پس از انتخاب یک محصول خوب، بیشترین دغدغه مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری و پشتیبانی نرم افزار است. تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگیهای اخلاقی و رفتاری مناسب که بتواند با حفظ حرمت و ایجاد اعتماد و آرامش خاطر برای مشتریان، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد، از جمله برنامه‌هایی است که همواره در دستور کار شریف 24 بوده است. شریف 24 خدمات پشتیبانی را بعنوان یکی از مراحل اصلی چرخه حیات محصول و پل ارتباطی پایدار با مشتریانش می داند و همواره تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با رفع ابهامات و مشکلات، شرایط لازم برای استفاده کاملتر مشتریان از راهکارها و امکانات نرم‌افزار فراهم گردد.


با توجه به سال ها نصب و اجرای نرم افزارها و توضیحات کامل ، پشتیبانی تلفنی یا پیامکی نداریم :

منتهی در صورتی که مسائل و مشکل خاصی در نرم افزارها باشد که تا کنون بررسی نشده باشد (که احتمالش بسیار بعید است) می توانید با ایمیل BrsSharif@yahoo.com مسائل خود را ارسال کنید تا در زمان مناسب بررسی و پاسخ داده شود.

توجه مهم:

1. مفقود کردن شماره سریال توسط خریدار یا نصب روی دیگر سیستم ها و این مسائل ارتباطی به پشتیبانی ندارد.

2.با توجه به مدیریت قبلی (سایت و فروش) به صورت پکیج به فروشگاه ها ، هرگونه خریداری از سایت اولویت دارد، بدیهی است که شکایات بابت فروش نرم افزار از طریق فروشگاه ها یا غیر از این سایت (شریف24) به عهده ی سایت نمی باشد.


عدم هماهنگی برخی ویندوزها در شناسایی کدسیستم در اولین بار نصب :

برخی از ویندوزها هنگام راه اندازی نرم افزارها ، بخاطر نوع نصب ویندوز، متناسب با اینکه فارسی یا انگلیسی نصب شده باشد (نسبت به چپ و راست بودن) در  سه عدد اول و سه عدد آخر حساسیت دارند.

در صورتی که همه ی اقدامات نصب ویندوز را درست انجام داده باشید و با وارد کردن کد سیستم و شماره سریال در بخش فعال سازی سایت ، کد فعال سازی را دریافت کرده باشید اما پس از وارد کردن آن کد در برنامه، با پیغام " کد فعال سازی نامعتبر است" مواجه می شوید

*** در این مواقع برای وارد کردن کد سیستم در سایت، بخش اول و سوم آنرا جابجا کرده و مجددا کد فعال سازی را دریافت کنید

برای مثال چنانچه کد سیستم شما 089-4567-123 باشد آنرا به صورت 123-4567-089 در سایت وارد کنید و کد فعال سازی خود را دریافت نمایید.


دقت کنید مورد فوق بسیار نادر است پس چنانچه بدون هیچ مشکلی کد فعال سازی سیستم خود را دریافت نموده اید هیچگاه از روش فوق استفاده نکنید زیرا کد زاپاس سیستم خود را از بین می برید.


نکته مهم:   تمام محصولات شریف 24 قابلیت دریافت 2 مرتبه کد فعال سازی را دارند .( یک کد به عنوان جایگزین در مواقع ضروری می باشد)

چنانچه در هنگام دریافت کد فعال سازی از سایت، کد سیستم را اشتباه وارد کنید یک کد فعال سازی خود را می سوزانید

یا چنانچه یک محصول را بر روی 2 سیستم نصب و فعال سازی کنید

یا به هر دلیل دیگری هر 2 کد فعال سازی محصول خود را دریافت کرده باشید، دیگر قادر به دریافت کد فعال سازی جدید از سایت نیستید

و چنانچه سیستم شما به دلایل سخت افزاری (تعویض قطعات اصلی و یا ...) کد جدیدی را تولید کند بابت فعال سازی مجدد باید کد محصول را از سایت خریداری نمایید.روش های پشتيبانی شريف 24 :

فروش و خدمات فعال سازی به صورت اتوماتیک از طریق سایت انجام می شود و در حال حاضر ، خدمات فروش و خدمات پس از فروش به صورت تلفنی ، ایمیلی یا پیامکی نداریم.


 

فرآيند ارائه نسخ جديد نرم افزار:

با گذر زمان و با جدید تر و بروز شدن سیستم های عامل نسخه های نرم افزار نیز بروز رسانی شدند و تمام کاربرانی که قبلا مجموعه های نرم افزاری شریف را خریداری کرده اند می توانند با مراجعه به بخش دانلودها، نسخه آپدیت شده محصول خود را به صورت رایگان دریافت کنند.

دريافت نقطه نظرات کاربران و بکارگيری آن در جهت بهبود عملکرد محصولات :

تلاش برای بهبود مستمر کیفیت محصولات وخدمات ارایه شده به مشتریان برای افزایش رضایت ‌مندی آنان یکی ازاصول اصلی فعالیتهای شریف 24 محسوب می شود.